چهره ها

سلبریتی‌ها به کدام هیأت می‌روند؟

روزنامه شهروند: شاید برایتان جالب باشد که بدانید چهره‌های معروف کدام هیأت می‌روند؟ باید گفت هیأت الرضا (ع) شهر تهران پرستاره‌ترین هیأت در این چند سال اخیر بوده که با استقبال هنرمندان مشهور و ورزشکاران روبه‌رو شده است. هیأت الرضایی‌ها در چند سال اخیر معمولاً پذیرای بیشترین چهره‌های سرشناس بوده‌اند.

مثلا محمد رضا گلزار، بهرام رادان، حبیب کاشانی، محسن کاوه، علیرضا واحد نیکبخت، جهانگیر الماسی و رسول نجفیان.

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

بنیامین بهادری؛ مسجد ارک

اما هیأت‌الرضا(ع) تنها مکان مذهبی نیست که در ماه محرم پاتوق چهره‌های سرشناس هنری و ورزشی است. بسیاری از چهره‌ها هنوز ترجیح می‌دهند مراسم عزاداری ماه محرم را در محله‌ قدیمی خود یا دیگر هیأت‌ها حضور داشته باشند. بنیامین بهادری و حسین یاری از چهره‌های سرشناسی هستند که هر از چندگاهی برای عزاداری به مسجد ارک می‌روند.

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

بنیامین که قبل از به شهرت رسیدن به عنوان خواننده پاپ، در جلسات مذهبی و هیأت‌ها حضور پررنگی داشته، این روزها هم مثل قبل در هیأت‌ها شرکت می‌کند و به عزاداری می‌پردازد. حمید گودرزی هم یکی دیگر از هنرمندان کشورمان در سال‌های اخیر در مراسم شام غریبان در حسینیه امام خمینی در عزاداری سید و سالار شهیدان حضور داشت.


طرفداران «سید‌مجید»

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

بسیاری از چهره‌های هنرمند از طرفداران سیدحسن آقامیری، روحانی جوان و سیدمجیدبنی فاطمه مداح مشهورهستند، به طوری که معمولا جلسات این دو همیشه با حضور چهره‌ها همراه است. سیاوش خیرابی و سید علی ضیاء مجری تلویزیون و سیدمهدی رحمتی از جمله این چهره‌ها هستند.


امیر قلعه نوعی در نازی آباد

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

امیر قلعه نوعی از جمله افرادی است که هنوز ماه محرم در محله قدیمی خود حاضر می‌شود، در هیأت سیدالشهدا(ع) در میدان انصاری که سال‌ها پیش توسط او و چند تن از دوستانش تأسیس شد. هادی ساعی هم از دیگر چهره‌هایی است که ایام محرم را در شهرری در مسجد ساجدین حاضر می‌شود. فرهاد کاظمی هم یکی دیگر از چهره‌های معروف است که هر ساله ماه محرم در محله قدیمی جوادیه تهران حضور دارد.


علی کریمی در هیأت حاج محمود کریمی

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

حاج محمود کریمی یکی از پرطرفدارترین مداحان کشورمان است که جلسات خود را به صورت مناسبتی در محله چیذر تهران برگزار می‌کند. علی کریمی، چهره محبوب فوتبال کشورمان و همچنین حمیدعلی عسگر مراسم عزاداری این روزها را در گلزار شهدای امام زاده علی اکبر(ع) چیذر حاضر می‌شوند.


ورزشکاران به هیأت «محمد دادکان» می‌روند

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

از دیگر هیأت‌های معروف تهران که با استقبال چهره‌ها همراه است، هیأت محمد دادکان است. این هیأت پیش از این متعلق به پدرش حاج مصطفی دادکان بوده است و در محله پاچنار تهران واقع در خیابان خیام برگزار می‌شود.

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

حاج رضایی، محمدرضا طالقانی، مهدی اربابی رئیس سابق هیأت فوتبال از جمله کسانی هستند که هر ساله در این هیأت حضور دارند.


اکبر عبدی و سید مهدی رحمتی در هیئت عزاداری ریحانة الحسین (ع)

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

اکبر عبدی را به همراه جمعی از هنرمندان در هیئت عزاداری ریحانة الحسین (ع) میبینید در کنار وی هنرمندانی همچون نیما کرمی و امیر نوری مشاهده می شوند.

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

سید مهدی رحمتی، سیاوش اکبرپور و علیرضا واحدی نیکبخت از چهره های ورزشی هستند که سابقه حضور در مراسم عزاداری محرم در هیئت ریحانة الحسین (ع) را دارند.

سلبریتی‌ها به کدوم هیأت می‌رن؟

منبع : برترینها

لینک کوتاه: http://knvd.ir/Iyd01
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا