دانستنی ها و سرگرمی

آزمون روانشناسی؛ در حال حاضر چه چیزی شما را ناراحت می‌کند؟

برترین‌ها: ذهن ناخودآگاه ما همان چیزی که هستیم را دقیقا نشان می‌دهد، نمی‌توان آن را فریب داد یا دستکاری کرد. چشمان شما یک تصویر کلی می‌بینند، اما ذهن شما الویت‌بندی می‌کند که در این لحظه چه چیزی با احساسات شما هماهنگ است و چه چیزی بیشتر شما را آزار می‌دهد. در تصویر زیر اول کدام حیوان را می‌بینید؟

 

آزمون روانشناسی؛ اول کدام حیوان را می بینید؟

پلنگ

 

آزمون روانشناسی؛ اول کدام حیوان را می بینید؟

اگر اول پلنگ را دیدید، بزرگترین دلیل نگرانی شما در حال حاضر روابط شخصی‌تان است. احساس می‌کنید در حال ازدست‌دادن رابطه عشقی‌تان هستید و حتی مطمئن نیستید رابطه‌تان به کجا می‌رود. خاطرات روز‌های اولی آشنایی‌تان را مرور کنید، شاید فقط لازم باشد درباره چیزی که آزارتان می‌دهد صحبت کنید. ارتباط همیشه کلید حل مشکلات شخصی است.


شیر

 

آزمون روانشناسی؛ اول کدام حیوان را می بینید؟

اگر اول شیر‌ها را دیدید، مدت زیادی است که با مسئولیت‌هایی که روی دوشتان گذاشته شده، دست و پنجه نرم می‌کنید. شما آنقدر درگیر توجه و مراقبت از همه چیز و همه کس هستید که خودتان را فراموش کرده‌اید. خانواده و دوستانتان فکر می‌کنند شما فوق العاده محکم و سرسخت هستید و می‌توانید همه چیز را مدیریت کنید، اما احساس می‌کنید به تهِ خط رسیده اید و هرچیز کوچکی می‌تواند شما را از پا درآورد.‌ می‌دانید، کمی خودخواه بودن بد نیست و شاید وقتش رسیده خودتان را بکوبید و از نو بسازید.


گورخر

 

آزمون روانشناسی؛ اول کدام حیوان را می بینید؟

اگر اول گورخرها را دیدید، بزرگترین نگرانی شما سلامتی خودتان یا یکی از اعضای خانواده‌تان است. کمی نگرانی درباره سلامتی بد نیست، چون باعث می‌شود سبک زندگی سالم‌تری داشته باشیم، اما اگر به اضطراب تبدیل شود، قضیه جدی می‌شود. هیچ دلیلی ندارد نگران چیزی باشید که تحت کنترل شما نیست یا نمی‌توانید آن را تغییر دهید. پس به زندگیتان ادامه دهید و از آن لذت ببرید.


زرافه

 

آزمون روانشناسی؛ اول کدام حیوان را می بینید؟

اگر اول زرافه‌ها را دیدید، نگران شغلتان هستید و احساس ناامنی مالی شدیدی دارید. متاسفانه این روز‌ها بسیاری از مردم مجبورند با فشار طولانی مدت کار دست‌وپنجه نرم کنند و وضعیت بد اقتصادی، شرایط را سخت‌تر و بازار کار را رقابتی می‌کند.

از سوی دیگر، تکنولوژی به سرعت در حال رشد است و ما دائما باید چیز‌های جدید یاد بگیریم. اگر احساس می‌کنید شغلتان در حال تغییر است و به مهارت‌های جدید نیاز دارد که خیلی در آن اعتماد به نفس ندارید، با خودتان صادق باشید، کمبود‌های خود را پیدا کرده و روی آن کار کنید.


پرنده آبی

 

آزمون روانشناسی؛ در حال حاضر چه چیزی شما را ناراحت می‌کند؟

اگر اول پرنده آبی را دیدید، احساس سرگردانی و تنهایی می‌کنید. در جامعه مدرن، ما معمولا از طریق ایمیل و پیام‌رسان‌های متنی و تصویری ارتباط داریم؛ که خوب است، اما بسیاری از افراد آنقدر به روابط مجازی عادت می‌کنند که دیگر نمی‌توانند با دیگران راحت حرف بزنند و وقتی احساس تنهایی و انزوا می‌کند، نمی‌دانند چطور این حصار را بشکنند.


پرنده‌

 

آزمون روانشناسی؛ در حال حاضر چه چیزی شما را ناراحت می‌کند؟

اگر اول این دو پرنده را دیدید کمی احساس تنهایی می‌کنید. شما می‌خواهید با کسی درباره احساستان صحبت کنید، اما راحت نیستید، چون فکر می‌کنید که آن‌ها برای دیگران اهمیتی ندارند. احساسات خود را پنهان نکنید، به دوستان و خانواده‌تان اعتماد کنید. اگر چیزی شما را اذیت می‌کند پس به اندازه کافی مهم است. شما همیشه فرد بسیار مستقلی بوده اید و طی سال‌ها یاد گرفتید که چطور ظاهر خود را حفظ کنید. به همین دلیل دوستانتان ممکن است حتی متوجه نشوند که اکنون به آن‌ها نیاز دارید. یادتان باشد بیان احساسات نشانه ضعف نیست.

 

منبع: brightside

منبع : برترینها

لینک کوتاه: http://knvd.ir/aMkOS
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا