جاذبه های گردشگری

انتظارات مسافران امروزی از هتل‌های مدرن

علاقه و انتظار مسافران امروزی به بهره گیری هرچه بیشتر از تکنولوژی و خدمات نوآورانه می باشد. هنگام رزرو هتل به امکانات و خدمات مرتبط با خلاقیت‌های نوآورانه توجه زیادی می‌کنند. هتل‌ها نیز برای اینکه بتوانند در سطح بالایی با یکدیگر رقابت کنند، فن‌آوری‌های جدیدی ارائه می‌دهند تا نظر مسافران را بیش از پیش جلب کنند. حال برخی از این امکانات را معرفی می‌کنیم:


ارائه اینترنت مطلوب و در حد استاندارد
دسترسی به اینترنت و وای‌فای یک سرویس اساسی است که در هر هتلی باید ارائه شود، اما کیفیت آن نیز امر مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. مهم نیست مهمان هتل گردشگری ماجراجو باشد، به آشپزی علاقه داشته باشد یا به دنبال تفریح باشد، مهم این است که همه این افراد با هر نوع سلیقه نیازمند اینترنتی با کیفیت هستند.


خدمات اصلی در هتل هاخدمات اصلی خود را کامل ارائه بدهند
طبق نظرسنجی که به تازگی انجام شده، ۵/۴۴ درصد از مسافران مایل به دریافت خدمات نوآورانه مرتبط با تکنولوژی بوده‌اند اما با این حال خدمات اساسی و اولیه هتل‌ها نباید به دست فراموشی سپرده شود. این خدمات باید به حدی چشم‌گیر و قانع‌کننده باشند که هنگام رزرو دیگر جای بحث و سوالی نماند.


بررسی نیازهای جدید در هتلنیازهای نوآورانه مسافران را بررسی کنند
همیشه وجود خلاقیت‌های نوآورانه سبب شده تا مسافران بیشتر جذب یک هتل شوند به همین دلیل است که هتل‌ها باید سعی کنند تا این نیاز‌‌های نوآورانه را روز به روز جدید‌تر کنند تا مسافران قدیمی خود را از دست ندهند.


ارائه خدمات آنلاین در هتل هاخدمات آنلاین ارائه دهند
مسافران در ابتدا برای انتخاب هتل وب‌سایت‌ها را چک می‌کنند تا امکانات خدماتی و رفاهی هتل‌ها را با یکدیگر مقایسه کنند. یک هتل مدرن باید دارای بهترین و کامل‌ترین وب‌سایت از تمامی زوایای خدماتی و رفاهی هتل باشد تا در نگاه اول مسافر را قانع کند.


تجربه جدید مشتریان در هتلمهمانان خودرا به کسب تجربه‌های جدید تشویق نمایند
اگر یک هتل بخواهد در کار خود موفق باشد و این موفقیت پایدار، باید مسافران خود و نیاز آنها را به خوبی شناسایی کند. با استفاده از فن‌آوری‌های نوین، تجربه‌های به یادماندنی خلق کنند و همیشه برای شگفت‌زده کردن مسافران همیشگی خود، چیزی در دست داشته باشد.


مترجم: سحر مردانه  |  منبع: www.tourism-review.com

منبع : مجله گردشگری کوله پشتی

لینک کوتاه: http://knvd.ir/qX5uH
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا