جاذبه های گردشگری

در سفر زرنگتر از جیب‌بر ها باشید!

در سفر زرنگتر از جیب بر‌ها باشید! – کوله پشتی: در برخی کشور‌ها امنیت بسیار پایین و در برخی دیگر بسیار بالاست، اما این بدان معنا نیست که جیب بری وجود نداشته باشد. زمانی که متوجه شوند شما یک گردشگر هستید، مورد توجه قرار میگیرید، زیرا بهترین طعمه برای جیب‌بر ها می‌باشید.

در سفر زرنگتر از جیب بر‌ها باشید! – کوله پشتی: در برخی کشور‌ها امنیت بسیار پایین و در برخی دیگر بسیار بالاست، اما این بدان معنا نیست که جیب بری وجود نداشته باشد. زمانی که متوجه شوند شما یک گردشگر هستید، مورد توجه قرار میگیرید، زیرا بهترین طعمه برای جیب‌بر‌ها می‌باشید.


وسایل مناسب سفر تهیه کنید

۱. وسایل مناسب سفر تهیه کنید
چندین چیز وجود دارد که قبل از سفر باید خریداری کنید، زیرا به آن نیاز خواهید داشت. این محصولات ضد سرقت مانند کیف‌های دستی، نگهدارنده کارت، کوله پشتی، کیف پول کمربندی و … میباشد که با طراحی ویژه و کیفیت جنس جزء کالاهای با کیفیت قرار می گیرند که دزد دیگر نمی‌تواند کاری انجام دهد.

پول خود را در جا‌های مختلف بگذارید

۲. پول خود را در جا‌های مختلف بگذارید
پول نقد خود را در چندین جای مختلف بگذارید که اگر یکی از آن‌ها را از دست دادید، دیگری به کمک شما بیاید. البته بهترین راه برای مقابله یا از دست دادن پول نقد این است که در سفر از کارت‌های اعتباری استفاده کنید.

حواستان به اموالتان باشد
۳. حواستان به اموالتان باشد
زمانی که در مکان‌ها شلوغ که پر از مردم محلی و گردشگر است پای می‌گذارید، چشمتان یکسره به اموالتان باشد و هر چند دقیقه یکبار آن‌ها را چک کنید. در این مواقع بیش اندازه محتاط باشید. مثلا کوله پشتی خود را جلوی خود بگیرید و نزدیک به خود باشد.

بودن کوله پشتی در پشت شما، راحتترین راه برای سرقت است

از هرگونه جلب توجه بپرهیزید

۴. از هرگونه جلب توجه بپرهیزید
در سفر شما هیچ نیازی به نشان دادن جواهرات خود و به نمایش گذاشتن درخشش آن ندارید. همراه داشتن ساعت، جواهرات و یا حتی یک گوشی تلفن گران قیمت باعث می‌شود بیشتر مورد توجه دزدان قرار بگیرید و این احتمال وجود دارد که به بهانه‌ای شما را به جا‌های خلوت نیز بکشانند.

 

در سفر هرچقدر ساده‌تر باشید، به نفع خودتان است


منبع : مجله گردشگری کوله پشتی

لینک کوتاه: http://knvd.ir/hwwKw
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا