چهره ها

امیر عابدزاده؛ پیشرفت زیر سایه پدر

روزنامه شهروند: حالا پدر امیر قصد دارد از محبوبیت خود در میان مردم و به ویژه فضای مجازی برای پیشرفت پسرش استفاده کند. او در روز‌های اخیر بار‌ها عکس‌العمل‌های پسرش در تیم ملی را در استوری اینستاگرام قرار داده است. همچنین احمدرضا با انتشار عکسی از خودش در کنار پسرش قبل از یکی از بازی‌های ملی در دهه ٩٠ میلادی و قرار دادن آن در کنار عکس امیر در بازی با ازبکستان نوشته: «پس از ٢٠ سال کلین شیت.»

احمدرضا عابدزاده که از کودکی پسرش را روی زمین چمن آورد و به او فنون دروازه‌بانی را آموخت، این روز‌ها با رسیدن پسرش به دروازه تیم ملی به یکی از آرزو‌های دیرینه خود رسیده است. دروازه‌بان افسانه‌ای فوتبال ایران که در صفحه اینستاگرام خود بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد، این روز‌ها صفحه‌اش را بیش از همه به تبلیغ و تمجید از عملکرد پسرش در تیم ملی و تیم باشگاهی اختصاص داده است.

امیر عابدزاده که قبل از بازی با ازبکستان در تاشکند، فقط یک نیمه برابر همین تیم قبل از جام جهانی به میدان رفته بود، حالا یکی از گزینه‌های اصلی کی روش برای ایستادن درون چارچوب دروازه تیم ملی در جام ملت‌های آسیا به شمار می‌رود.

امیر عابدزاده؛ پیشرفت زیر سایه پدر

مرد پرتغالی ٩٠ دقیقه به امیر در تاشکند اعتماد کرد تا دومین بازی او در تیم ملی هم با کلین‌شیت همراه باشد. با اینکه امیر در جام جهانی ٣ بازی روی نیمکت نشست، اما در بازگشت به ماریتیموی پرتغال به دروازه بان اول این تیم تبدیل شد و از ٥ بازی نخست فصل هم ٣ کلین شیت ثبت کرد.

حالا پدر امیر قصد دارد از محبوبیت خود در میان مردم و به ویژه فضای مجازی برای پیشرفت پسرش استفاده کند. او در روز‌های اخیر بار‌ها عکس‌العمل‌های پسرش در تیم ملی را در استوری اینستاگرام قرار داده است. همچنین احمدرضا با انتشار عکسی از خودش در کنار پسرش قبل از یکی از بازی‌های ملی در دهه ٩٠ میلادی و قرار دادن آن در کنار عکس امیر در بازی با ازبکستان نوشته: «پس از ٢٠ سال کلین شیت.»

امیر عابدزاده؛ پیشرفت زیر سایه پدر

به نظر می‌رسد همچنان رویای عابدزاده برای پیشرفت پسرش دنباله‌دار است و او می‌خواهد هر طور شده امیر به عنوان دروازه‌بان فیکس تیم ملی انتخاب شود تا مثل خودش در مسیر اسطوره شدن گام بردارد. به هر حال اینکه پدر امیر عابدزاده یک چهره محبوب و مردمی در ایران به شمار می‌رود، نه تنها تا اینجا به او کمک شایانی کرده، بلکه از این پس نیز می‌تواند در پیشرفتش تأثیر بسزایی بگذارد.

امیر عابدزاده؛ پیشرفت زیر سایه پدر

باید دید عابدزاده می‌تواند در ٢٥ سالگی جزو ١١ نفر فیکس تیم ملی در جام ملت‌ها قرار بگیرد یا کی‌روش با دروازه‌بان اسبق فوتبال ایران هم‌نظر نیست.

منبع : برترینها

لینک کوتاه: http://knvd.ir/kedF3
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا