دانستنی ها و سرگرمی

دختری که با پای برهنه دنیا را شگفت‌زده کرد!

برترین‌ها: ریا بالوس (Rhea Ballos) دانش آموز ابتدایی ۱۱ ساله در بالاسان، فیلیپین، بعد از کسب سه مدال طلا در مسابقات ورزشی استانی، با وجود نداشتن کفش مناسب، یک شبه معروف شد.

این ورزشکار جوان موفق شد برنده مدال طلای دوی ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر دختران شود. این دختربچه در حالی موفق به کسب این مدال‌ها شد که کفش دوندگی مناسب نداشت و به جای آن پاهایش را با نوار‌های باند پانسمان پوشانده بود.

درواقع ریا با باند‌های نازکی که حداقل حفاظت دربرابر مسیر دوندگی را ارائه می‌دادند، پابرهنه دوید. اما این‌ مشکلات نتوانستند او را از شکست دادن سایر دختران، که همگی کفش‌های ورزشی به پا داشتند، بازدارد.

تصاویر کفش‌های موقت دخترک که روی آن آرم برند «نایکی» را با دست کشیده بود به سرعت در اینترنت منتشر شد و تمجید و تحسین کل دنیا را برانگیخت.

دختری که بدون کفش، مدال طلای دو را برد

اخبار موفقیت‌های ریا و تصویر کفش‌های باندی‌اش مثل آتش در رسانه‌های اجتماعی گسترش یافت و ماجرای او در رسانه‌های خبری آسیا پخش شد.

جف کاریاسو، بسکتبالیست بازنشسته و مربی تیم بسکتبال آلاسکا آکسس آنقدر تحت تاثیر عملکرد این دختر قرار گرفت که از مردم خواست به او کمک کنند تا با این دختر و مربیانش ارتباط برقرار کند. او توانست این دختر را پیدا کند. سپس آن‌ها به نایکی معرفی کرد، و حالا کل تیم می‌توانند کفش مناسب دریافت کنند.

منبع: odditycentral

منبع : برترینها

لینک کوتاه: http://knvd.ir/2xonw
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا