تناسب اندام

5 روش برای آب کردن چربی های پهلو

بررسی‌ها نشان داده با انجام برخی کارها می‌توان در کوتاه‌ترین زمان به موثرترین شکل از چربی‌های پهلو خلاص شد.

آب کردن چربی‌های پهلو یکی از دشوارترین و در عین حال خوشایندترین اقدامی است که هر فرد می‌تواند به منظور افزایش سلامتی و تناسب اندام خود انجام دهد. علاوه بر سبک زندگی، فعالیت بدنی و نحوه غذا خوردن بر آب کردن چربی‌های کمر و پهلو تاثیر می‌گذارد.

می‌توان با انجام روش‌هایی موثر برای همیشه پهلوها را آب کرد و اندام‌ را متناسب‌تر و زیباتر نشان داد.

1-سعی کنید بیشتر چربی‌های سالم بخورید؛ 25 تا 35 درصد از کالری روزانه‌تان را از چربی‌ها سالم همچون هسته آواکادو و دانه‌ها تامین کنید. علاوه بر این، از مصرف غذاهای فرآوری‌شده به شدت جلوگیری کنید.

2-مصرف شکر، سدیم و کربوهیرات را به حداقل و مصرف میوه و سبزیجات را به حداکثر برسانید. آب رسانی کافی به بدن را فراموش نکنید.

3-سعی کنید روزانه 100 کالری بسوانید؛ خواهید دید که بعد از مدت کوتاهی ناخودآگاه کمر و پهلوهایتان باریک شده است. اتومبیل شستن، پیاده روی، 15 دقیقه شنا، استفاده از پله به جای آسانسور و پله برقی و افزایش تحرک می‌توان در این زمینه بسیار راهگشا باشد.

4-ورزش‌های همچون دوچرخه زدن به طور خوابیده و نشسته نیز مفید است؛ برای این کار می‌توانید روی زمین بنشینید یا دراز بکشید و پاهایتان را کمی بالا بیاورید و در زاویه‌های مختلف شروع به دوچرخه زدن با پاهایتان کنید. علاوه بر این، می‌توانید از دستگاه دوچرخه یا دوچرخه‌های واقعی استفاده کنید.

5-یکی دیگر از ورزش‌های معجزه آسا در آب کردن پهلوها، ورزش پهلو است. برای این کار روی یک پهلو خود دراز کشیده و یک دستتان را زیر گوشتان بگذارید به طوری که بدنتان روی یک خط قرار گیرد؛ سپس پای روییتان را کمی بالا بیاورید و سپس به حالت اول بازگردانید و پای زیری‌تان نزدیکش کنید. برای روی هر پهلو روزانه 20 بار این کار را انجام دهید. این فعالیت بدنی را نیز می‌توانید به طور ایستاده با تکیه بر دیواری صاف انجام دهید.

 

منبع : درمانسرا

لینک کوتاه: http://knvd.ir/yS6Jr
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا