جاذبه های گردشگری

۱۷۰۰ جاذبه، مشارکتی به وسعت تمام ایران

روز گذشته با حضور اعضای مجموعه‌ی سفرزون و شرکت کنندگان کمپین نوروزی «#سفرتو_از_نو_بساز» مراسمی برای پایان این کمپین انجام شد. در این گردهمایی پایانی کمپین، برندگان معرفی و جوایز آن‌ها اهدا شد. این ایونت در خانه موزه مقدم برگزار شد.

برنامه ریز هوشمند سفر و یک چالش نوروزی

در جشنی که روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ در خانه موزه مقدم برگزار شد برندگان مسابقه‌ی نوروزی پلتفرم سفرزون گردهم آمدند. این مراسم با حضور سرگروه‌هایی که در این کمپین شرکت کرده بودند برگزار شد این سرگروه‌ها «فعالان حوزه‌ی گردشگری کشور در شبکه‌های اجتماعی» هستند. خانم‌ها فاطمه آجرلو و نگار علیزاده به همراه چند نفر از اعضای گروه خود در مراسم پایانی کمپین «#سفرتو_از_نو_بساز» حضور داشتند و دقایقی را با تیم سفرزون سپری کردند. این مراسم با صحبت‌های برندگان و اهدای جوایز به پایان رسید. این جوایز به شرح زیر بود:

جایزه تیم اول : ۱۰ میلیون تومان

جایزه تیم دوم : چهار میلیون تومان

جایزه تیم سوم :دو میلیون تومان

برنامه ریز هوشمند سفرزون پلتفرمی است که امکانی فراهم کرده تا مخاطبان آن به راحتی با عضویت در سایت و اپلیکیشن سفرزون می‌توانند جاذبه‌های جدیدی را معرفی کنند و در کنار آن تجربه‌ی سفر خود را به اشتراک بگذارند. همچنین می‌توانند با استفاده از این پلتفرم تنها با انتخاب یک مقصد برنامه‌ی سفر خود را رایگان دریافت کنند. شرکت کنندگان کمپین نوروزی این برنامه ریز هوشمند سفر و تفریح با تولید محتوا برای آن در این مسابقه به رقابت و کسب امتیاز پرداختند. این کمپین از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۷ آغاز شد و پایان آن ۲۵ فروردین ۹۸ بود. در طی این مدت کمپین با استقبال بی‌نظیری مواجه شده و بیش از ۲۵۰۰ جاذبه توسط شرکت کنندگان ثبت شد و از این تعداد ۱۷۰۰ جاذبه تایید و ثبت شد. مجموعه سفرزون با هدف «ایجاد شهامت و انگیزه‌ی سفر» و با فراهم ساختن بستر مناسب برای تجربه‌ی «گردشگری هوشمند و تعاملی» به فعالیت پرداخته است. پلتفرم هوشمند و تعاملی برنامه‌ریز سفرزون از امکانات بسیار زیادی برخوردار است که برخی از این امکانات در نوع خود، جزء نخستین‌ ابداعات در زمینه‌ی گردشگری دیجیتال و هوشمند کشور به محسوب می‌شوند. یکی دیگر از اهداف مجموعه سفرزون رشد و توسعه گردشگری پایدار، کارآفرینی و افزایش درآمد برای تمام فعالان حوزه گردشگری است. این پلتفرم بستری برای دوست داران سفر و فعالین این حوزه، از جمله تور لیدرها، صاحبان هتل‌ها و اقامت‌گاه‌های بوم گردی و آژانس‌ها است. سفرزون آماده است تا با این عزیزان همکاری کند و به افزایش درآمد و فعالیت آن‌ها کمک کند.

منبع : مجله گردشگری سفرزون

لینک کوتاه: http://knvd.ir/nT8PP
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا