چهره ها

بدل بازیگر معروف سریال تاج و تخت هم پیدا شد!

به تازگی بدل بازیگر معروف جهانی و ستاره سریال تاج و تخت، پیتر دینکلیج در پاکستان پیدا شده است. این مرد پاکستانی گفته که علاقه‌ی زیادی به پیتر دینکلیج دارد و آرزو دارد او را از نزدیک ببیند. قد این مرد پاکستانی با قد بازیگر هالیوودی پیتر دینکلیج برابر است.

بدل  بازیگر معروف سریال تاج و تخت هم پیدا شد!«اختصاصی تابناک باتو» به تازگی بدل بازیگر معروف جهانی و ستاره سریال تاج و تخت، پیتر دینکلیج در پاکستان پیدا شده است. این مرد پاکستانی گفته که علاقه‌ی زیادی به پیتر دینکلیج دارد و آرزو دارد او را از نزدیک ببیند. قد این مرد پاکستانی با قد بازیگر هالیوودی پیتر دینکلیج برابر است. “روزی خان” در یکی از رستوران‌های شهر پیشخدمت است و به شباهت زیادش به پیتر دینکلیج شهرت دارد.

بدل  بازیگر معروف سریال تاج و تخت هم پیدا شد!

علاوه بر تطابق قد ۱۳۵ سانتیمتری، خطوط و حالت چهره اش شباهت زیادی به پیتر دارد تا جایی که مشتریان رستوران با او عکس یادگاری می‌گیرند، خیلی از مردم هم به شوخی می‌گویند که او برادر گمشده پیتر است که در کشور دیگری زندگی می‌کند. پیتر دینکلیج در سریال محبوب و پر‌طرفدار Game of Thrones (بازی تاج و تخت) نقش تیریون لنیستر را ایفا کرده است.

بدل  بازیگر معروف سریال تاج و تخت هم پیدا شد!

منبع : تابناک باتو

لینک کوتاه: http://knvd.ir/lNLKW
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا